Het volledige overzicht van de regeling kan je hier downloade: pdficon small

  • schildpadden & vissen
    • Zaterdag 31/10/15: 11.30h-12.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 11.30h-12.30h
  • Dolfijnen
    • Zaterdag 31/10/15: 11.30h-12.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 11.30h-12.30h
    • Zondag 08/11/15: 11.00h-12.00h (Boxbergheide)
  • Haaien
    • Zaterdag 31/10/15: 10.30h-11.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 10.30h-11.30h
    • Zondag 08/11/15: 11.00h-12.00h (Boxbergheide)
  • STS4
    • Zaterdag 31/10/15: 10.30h-11.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 10.30h-11.30h
    • Zondag 08/11/15: 09.00h-10.00h (Boxbergheide)
  • STS3
    • Zaterdag 31/10/15: 09.30h-01.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 09.30h-10.30h
    • Zondag 08/11/15: 09.00h-10.00h (Boxbergheide)
  • STS2 & STS1
    • Zaterdag 31/10/15: 11.30h-12.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 11.30h-12.30h
    • Zondag 08/11/15: 10.00h-11.00h (Boxbergheide)
  • PACO4
    • Zaterdag 31/10/15: 10.00h-11.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 10.00h-11.00h
    • Zondag 08/11/15: 11.00h-12.00h (Boxbergheide)
  • PACO3
    • Zaterdag 31/10/15: 10.00h-11.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 10.00h-11.30h
  • PACO2
    • Zaterdag 31/10/15: 10.00h-11.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 10.00h-11.30h
    • Zondag 08/11/15: 11.00h-12.00h (Boxbergheide)
  • PACO1
    • Zaterdag 31/10/15: 10.00h-11.00h
    • donderdag 03/11/15: 18.00h-19.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 10.00h-11.00h
    • Zondag 08/11/15: 11.00h-12.00h (Boxbergheide)
  • Recreatie
    • Zaterdag 31/10/15: 10.00h-12.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 10.00h-12.00h
  • Masters
    • Zaterdag 31/10/15: 08.00h-10.00h
    • Maandag 02/11/15: 19.30h-21.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 08.00h-10.00h
  • Ducks2
    • Zaterdag 31/10/15: 09.30h-11.30h
    • Maandag 02/11/15: 18.00h-19.30h
    • Donderdag 05/11/15: 18.00h-19.30h
    • Zaterdag 07/11/15: 09.30h-11.30h
  • Ducks1
    • Maandag 02/11/15: 18.00h-19.30h (droogtraining 19.30h-20.00h)
    • Dinsdag 03/11/15 (selectie trainer): 18.00h-19.30h (droogtraining 19.30h-20.00h)
    • Donderdag 05/11/15: 18.00h-19.30h (droogtraining 19.30h-20.00h)
    • Zaterdag 07/11/15: 09.30h-11.30h
  • B/M3
    • Woensdag 04/11/15: 08.30h-10.00h
    • Vrijdag 06/11/15: 08.30h-10.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 08.00h-09.30h
  • B/M2
    • Maandag 02/11/15: 08.00h-10.00h
    • Dinsdag 03/11/15: 08.00h-10.00h
    • Dinsdag 03/11/15(selectie trainer): 19.30h-21.00h
    • Donderdag 05/11/15: 08.00h-10.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 08.00h-10.00h
  • B/M1
    • Maandag 02/11/15: 08.00h-10.00h
    • Dinsdag 03/11/15: 08.00h-10.00h
    • Dinsdag 03/11/15(selectie trainer): 19.30h-21.00h
    • Woensdag 04/11/15: 08.00h-10.00h
    • Donderdag 05/11/15: 08.00h-10.00h
    • Vrijdag 06/11/15: 08.00h-10.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 08.00h-10.00h
  • J/K3 & J/K2
    • Maandag 02/11/15: 08.00h-10.00h
    • Dinsdag 03/11/15: 08.00h-10.00h
    • Woensdag 04/11/15: 08.00h-10.00h
    • Donderdag 05/11/15: 08.00h-10.00h
    • Vrijdag 06/11/15: 08.00h-10.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 08.00h-10.00h
  • J/K1
    • Maandag 02/11/15: 08.00h-10.00h
    • Maandag 02/11/15(selectie trainer): 19.30h-21.00h
    • Dinsdag 03/11/15: 08.00h-10.00h
    • Dinsdag 03/11/15(selectie trainer): 19.30h-21.00h
    • Woensdag 04/11/15: 08.00h-10.00h
    • Donderdag 05/11/15: 08.00h-10.00h
    • Donderdag 05/11/15(selectie trainer): 19.30h-21.00h
    • Vrijdag 06/11/15: 08.00h-10.00h
    • Zaterdag 07/11/15: 08.00h-10.00h